Powered by Smartsupp
Telefoniczne Wsparcie Techniczne - NETLAND SUPPORT CARE TWT | 1 MIESIĄC

Telefoniczne Wsparcie Techniczne - NETLAND SUPPORT CARE TWT | 1 MIESIĄC

  • Producent:Sharp
  • Kod produktu: TWT1MIES
  • Dostępność: W sprzedaży
  • 49 PLN

  • Netto: 40 PLN

Telefoniczne Wsparcie Techniczne, w skrócie TWT, to sposób na efektywną i bezproblemową pracę z wykorzystaniem urządzeń w Twoim biurze. Skorzystaj z usługi TWT świadczonej przez Netland Computers i nie przejmuj się problemami technicznymi ze sprzętem i oprogramowaniem.

 

Czym jest usługa TWT?

TWT to skrót od Telefonicznego Wsparcia Technicznego, naszej autorskiej usługi, podobnej do popularnego helpdesku. TWT to pomoc zdalna dla użytkowników w sytuacjach kryzysowych ze sprzętem, systemem operacyjnym czy oprogramowaniem biurowym. Są to najczęściej problemy dotyczące działania pojedynczej stacji roboczej (np. niedziałająca poczta, brak dostępu do Internetu, problem z uruchomieniem komputera itd.).

Chcesz nas przetestować? Każdy z kupionych u nas laptopów przez pierwszy miesiąc jest objęty usługą TWT aktywowaną automatycznie.

 

Jak to działa? – W trzech prostych krokach!

 

telefoniczne-wsparcie-techniczne-netland-kalisz-support-1-miesiac


Ważne – nie limitujemy ilości zdarzeń w miesiącu, pamiętaj jednak, by pomoc dotyczyła objętego usługą urządzenia.

 

Jakie problemy rozwiążę dzięki TWT? 

Poczynając od pierwszych uruchomień i konfiguracji sprzętu, poprzez zmianę ustawień, czyszczenie ciasteczek, synchronizację czy deinstalację oprogramowania lub sterowników. W swoich działaniach koncentrujemy się na szybkim i bezpiecznym rozwiązywaniu problemów z kategorii:

aplication    Aplikacje
aplication    Systemy operacyjne
aplication    Przeglądarki WWW
aplication    Peryferia
aplication    Problemy sieciowe
aplication    Hardware

 

Potrzebujesz czegoś więcej? Zapytaj nas o rozszerzone warianty TWT, zmień zakres i termin wsparcia lub uzyskaj specjalne zniżki przy większej liczbie sprzętu. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w naszym regulaminie.

 

Kto będzie mnie obsługiwał?

Usługa świadczona jest przez nas, przez Netland Computers. Zaczynamy od pierwszej linii wsparcia, w której rozwiązujemy około 80% problemów naszych Klientów. Dodatkowo w swoich zasobach posiadamy programistów .NET i PHP, wdrożeniowców systemów ERP i EOD, sieciowców, system engineerów z odpowiednimi certyfikacjami i uprawnieniami a także techników hardware, software oraz trenerów produktów Office. Nasz zespół techniczny to ponad 30 osób o wielu różnorodnych specjalizacjach, co pozwala przygotować się nam na wiele dodatkowych wymagań naszych Klientów.

 
Potrzebujesz pomocy z usługą TWT świadczoną przez Netland Computers? Zadzwoń: 801 000 206 lub 62 741 22 63

Tagi: Telefoniczne, Wsparcie, Techniczne, NETLAND, SUPPORT, CARE, TWT, MIESIĄC