Dzierżawa urządzeń drukujących

Stoisz przed wyborem urządzeń drukujących dla swojej firmy, ale przytłacza Cię ich cena? Chcesz, aby zakupiony sprzęt był funkcjonalny i spełniał Twoje oczekiwania, ale jednocześnie nie chcesz ponosić dużych kosztów początkowych? Doskonale trafiłeś - postaw na dzierżawę i wynajmij drukarkę!

Zamień koszt urządzenia na wygodne finansowanie w ramach opłaty miesięcznej i ciesz się profesjonalnym urządzeniem od zaraz.


Stawiając na dzierżawę, zyskujesz:


  • • Dostęp do certyfikowanego działu technicznego
  • • Materiały eksploatacyjne i części bez dodatkowych kosztów
  • • Usługi serwisowe w cenie dzierżawy
  • • Automatyczne zamawianie materiałów i informowanie o awariach

Sprawdź listę urządzeń objętych usługą dzierżawy


SPRAWDŹ  Masz mnóstwo obowiązków związanych z prowadzeniem działalności? Doskonale to rozumiemy. Usługa dzierżawy pozwala na korzystanie z urządzeń drukujących bez konieczności pamiętania o zamawianiu serwisu, materiałów czy o angażowaniu własnych zasobów IT - szybki i profesjonalny serwis zareaguje w ciągu 48h, a do tego czasu możesz liczyć na pomoc zdalną w godzinach 8-16. Dodatkowo wynajmowane urządzenie dodane jest do naszego systemu, dzięki czemu samo dba o ciągłość pracy i dostępności tuszu czy tonera. Co więcej, automatycznie wysyłana jest również informacja o liczbie wydruków - wynajmij drukarkę i nie martw się o sprzęt.
Kiedy czas trwania umowy dobiegnie końca, umożliwiamy wykup dzierżawionego urządzenia za 1% jego wartości lub wymieniamy urządzenie na nowy model w ramach usługi wynajmu.

Dzierżawimy urządzenia drukujące na terenie całego kraju. Nieważne z jakiego jesteś regionu - umożliwiamy wynajem sprzętu w całej Polsce.

Jesteś zainteresowany usługą dzierżawy urządzenia drukującego? Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość lub dzwoniąc bezpośrednio do naszego specjalisty. Wynajmij i nie martw się o sprzęt drukujący w Twojej firmie!
Potrzebujesz więcej informacji?
e-mail: Info@sharp24.pl
tel.: 723 572 323
czat: pon - pt, w godzinach  8:00 - 16:00