Dzierżawa urządzeń drukujących
Wynajem urządzeń drukujących - drukuj bez inwestycji w sprzęt!

Stoisz przed wyborem urządzeń drukujących dla swojej firmy, ale przytłacza Cię ich cena? Chcesz, aby zakupiony sprzęt był funkcjonalny i spełniał Twoje oczekiwania, ale jednocześnie nie chcesz ponosić dużych kosztów początkowych? Doskonale trafiłeś - postaw na dzierżawę i wynajmij drukarkę!

Optymalizuj swoje koszty biurowe i ciesz się niezawodnymi urządzeniami drukującymi Sharp dzięki naszej ofercie dzierżawy z miesięcznym abonamentem.

Dzięki elastycznemu planowi dzierżawy, możesz mieć dostęp do profesjonalnych modeli drukarek Sharp, bez konieczności ponoszenia wysokich kosztów zakupu. Nasze rozwiązanie oparte na miesięcznym abonamencie zapewnia Ci stabilność finansową, eliminując nieoczekiwane wydatki. Ponadto, korzystając z naszej oferty, możesz liczyć na niski koszt eksploatacji, co dodatkowo przyczynia się do obniżenia kosztów operacyjnych Twojej firmy. Dzierżawa drukarek Sharp to nie tylko oszczędność pieniędzy, ale również gwarancja wydajności i jakości. Wybierz naszą ofertę dzierżawy z miesięcznym abonamentem już dziś i zredukuj koszty biurowe, nie tracąc na jakości


Dzierżawa dla szkół, firm i urzędów? To się opłaca!

Wydzierżawienie kserokopiarki lub drukarki Sharp zamiast jej zakupu jest opłacalne dla szkół, firm i urzędów ze względu na elastyczność finansową i brak konieczności ponoszenia początkowych kosztów inwestycji. Dzięki modelowi dzierżawy, instytucja, którą prowadzisz może korzystać z najnowocześniejszych rozwiązań drukujących bez potrzeby wydawania znacznych środków pieniężnych, co pozwala na lepszą kontrolę nad budżetem. Dodatkowo, dzierżawa kserokopiarek i drukarek Sharp obejmuje także serwis techniczny i regularną konserwację, co eliminuje obawy i problemy związane z ewentualnymi usterkami i zapewnia ciągłość pracy urządzeń.


Zamień koszt urządzenia drukujacego na wygodne finansowanie w ramach opłaty miesięcznej i ciesz się profesjonalnym urządzeniem od zaraz.


Stawiając na dzierżawę, zyskujesz:


  • • Dostęp do certyfikowanego działu technicznego
  • • Tonery, inne materiały eksploatacyjne i części bez dodatkowych kosztów
  • • Usługi serwisowe w cenie dzierżawy urządzenia
  • • Automatyczne zamawianie tonerów, innych materiałów eksploatacyjnych i niezwłoczne informowanie o awariach

Sprawdź listę urządzeń objętych usługą dzierżawy


SPRAWDŹ   

wynajem-drukarek-i-kserokopiarek-Kalisz-oszczednosci-zalety

Oszczędzaj na dzierżawie urządzeń

Masz mnóstwo obowiązków związanych z prowadzeniem działalności? Doskonale to rozumiemy. Usługa dzierżawy pozwala na korzystanie z drukarek i kserokopiarek Sharp bez konieczności pamiętania o zamawianiu serwisu, tonerów, materiałów eksploatacyjnych, czy o angażowaniu własnych zasobów IT - szybki i profesjonalny serwis zareaguje w ciągu 48h, a do tego czasu możesz liczyć na pomoc zdalną w godzinach 8-16. Dodatkowo wynajmowane urządzenie dodane jest do naszego systemu, dzięki czemu samo dba o ciągłość pracy i dostępności tuszu czy tonera. Co więcej, automatycznie wysyłana jest również informacja o liczbie wydruków - wynajmij drukarkę i nie martw się o sprzęt drukujący.


wynajem-drukarek-i-kserokopiarek-Kalisz-zalety-wynajmu

Zyskaj nawet po zakończeniu wynajmu drukarki

Kiedy czas trwania umowy wynajmu dobiegnie końca, umożliwiamy wykup dzierżawionego urządzenia za 1% jego wartości lub wymieniamy urządzenie na nowy model Sharp w ramach usługi wynajmu.


wynajem-drukarek-i-kserokopiarek-Kalisz-dzierzawa-na-terenie-calego-kraju

Dzierżawa drukarek i kserokopiarek na terenie całego kraju

Dzierżawimy urządzenia drukujące na terenie całego kraju, nie ograniczamy się wyłącznie do Kalisza. Nieważne z jakiego jesteś regionu - umożliwiamy wynajem sprzętu w całej Polsce.


wynajem-drukarek-i-kserokopiarek-Kalisz-kontakt

Zainteresowała Cię oferta wynajmu? Zapraszamy do kontaktu!

Jesteś zainteresowany usługą dzierżawy drukarki lub kserokopiarki Sharp? Skontaktuj się z nami wysyłając wiadomość lub dzwoniąc bezpośrednio do naszego specjalisty. Wynajmij i nie martw się o sprzęt drukujący w Twojej firmie!

Potrzebujesz więcej informacji?Kontakt

e-mail: Info@sharp24.pl
tel.: 723 572 323
czat: pon - pt, w godzinach  8:00 - 16:00