Płatności i wysyłka

Dostawa zamówienia

Zamówione towary wysyłamy do Ciebie za pośrednictwem firmy kurierskiej DPD lub UPS. Towar, w zależności od terminu wybranego przez Klienta, może zostać dowieziony  do 2-ch dni roboczych. W wyjątkowych sytuacjach realizacja może przedłużyć się do 14 dni w przypadku gdy towar będzie zamawiany z głównego magazynu Sharp. 


Uwaga: W momencie dostarczenia przesyłki, paczkę należy sprawdzić w obecności kuriera i w razie jej mechanicznego uszkodzenia należy spisać protokół reklamacyjny. Protokół jest podstawą do uznania gwarancji i wymiany sprzętu. 


Klient zobowiązany jest zgłosić sprzedawcy uszkodzenie paczki w ciągu 24 godzin od daty otrzymania przesyłki.


Płatności

Za przedmioty  można zapłacić poprzez:

  • • przedpłata na konto 
  • • płatność szybkim przelewem (przelewy24)
  • • płatność przy odbiorze


Koszty przesyłki kurierskiej są uzależnione od formy płatności, wagi przedmiotu oraz ilości zamówionego sprzętu i wynoszą od 20 PLN.


Dane do płatności:

Bank Santander
52 1910 1048 2794 9491 5401 0001
NETLAND COMPUTERS SP. z o.o.
62-800 Kalisz
ul. Wrocławska 35


Odbiór osobisty

Możliwy jest bezpłatny odbiór osobisty zamówionego sprzętu z siedziby firmy Netland Computers przy ulicy Wrocławskiej 35 w Kaliszu. W przypadku chęci odbioru osobistego prosimy o kontakt w celu umówienia się na odbiór zamówionego towaru.Instalacja zamówionej drukarki

Jako autoryzowany partner Sharp oferujemy również transport urządzenia wraz z jego instalacją. Usługa zawiera: transport urządzenia pod wskazany adres, wniesienie, rozpakowanie, uruchomienie, instalację na określonej liczbie stanowisk oraz szkolenie przyszłych użytkowników z obsługi urządzenia. Cena zależna jest od miejsca oraz ilości stanowisk na których urządzenia ma być zainstalowane. W przypadku chęci skorzystania z tej usługi należy skontaktować się z nami aby ustalić koszt oraz umówić się na instalację.