O nas

Posiadamy platynowy status partnerstwa z marką Sharp, który czyni nas autoryzowanym sprzedawcą sprzętu i rozwiązań Sharp. Firma Sharp od ponad stu lat opracowuje jedyne w swoim rodzaju produkty i rozwiązania, które przynoszą korzyści pracownikom i firmom. Motto od początku działalności firmy pozostaje niezmienne: Dążymy do doskonałości.Dlaczego Sharp?Historia Sharp zaczęła się od wynalezienia automatycznego ołówka „Ever-Sharp” (zawsze ostry), od którego wywodzi się nazwa firmy. Od tamtego momentu marka, regularnie opracowywała innowacyjne produkty. Wprowadzone zostały na rynek między innymi pierwsze japońskie telewizory i odbiorniki radiowe, a także pierwsze na świecie kalkulatory LCD. A był to tylko początek.

Sharp oferuje obecnie szeroką gamę najlepszych na rynku produktów B2B, w tym nagradzane rozwiązania zarządzania dokumentami, obejmujące pełen komplet wielofunkcyjnych drukarek i usług, najnowocześniejsze rozwiązania Visual Solutions, zawierające produkty digital signage oraz tablice interaktywne, a także systemy ECR/EPoS dla wielu rynków pionowych.

Wszystkie sukcesy zdobyte przez Sharp, a także nowoczesne podejście do biznesu i fachowa obsługa klienta, sprawiły, że postawiliśmy na partnerstwo z producentem. Jako Netland Computers dokładamy wszelkich starań i uczestniczymy w licznych szkoleniach, aby nasi doradcy klienta oraz handlowcy zawsze stawali na wysokości zadania i zapewniali najwyższy standard świadczonych usług w zakresie doboru sprzętu oraz rozwiązań dla firm. Innowacyjne produkty, wysoka jakość i profesjonalna obsługa, zaowocowały współpracą z firmą Sharp.


Z czego słynie Sharp?Monitory i wyświetlacze

Firma Sharp to przede wszystkim doskonałe monitory, wyświetlacze dotykowe oraz sprzęt wideokonferencyjny. Monitory interaktywne, monitory bezszwowe, monitory wielkoformatowe do zastosowań digital signage oraz monitory profesjonalne doskonale sprawdzają się w centrach zarządzania kryzysowego, centrach sprzedaży detalicznej, studiach telewizyjnych, studiach projektowych i wszędzie tam, gdzie wierne odwzorowanie obrazu jest niezbędne.
Urządzenia drukujące

Pełna gama kolorowych i czarno-białych drukarek biurowych A3 i A4  została zaprojektowana z myślą o zaspokojeniu potrzeb niemal każdej firmy i każdego budżetu. Oferujemy kompaktowe i przystępne cenowo drukarki biznesowe klasy podstawowej z inteligentnymi funkcjami zwiększenia wydajności, które są idealne dla małych i średnich przedsiębiorstw. A w bardziej wymagających środowiskach korporacyjnych nasze wydajne sieciowe urządzenia wielofunkcyjne i inteligentne rozwiązania programowe zmieniają sposób, w jaki użytkownicy korzystają z informacji.


Oczyszczacze powietrza

Wyposażone w innowacyjną technologię Plasmacluster, unieszkodliwiają wirusy, które każdego roku stanowią zagrożenie dla naszego zdrowia. Jony Plasmacluster są szeroko doceniane na świecie jako niezbędne w systemach oczyszczania i klimatyzacji powietrza, a ich wkład w zdrowie człowieka jest bezsporny. Oczyszczacze powietrza z funkcją nawilżania. Jony Plasmacluster błyskawicznie otaczają zarodniki grzybów pleśniowych znajdujące się w powietrzu i niszczą ich ścianę komórkową na drodze reakcji grup OH (rodników hydroksylowych), wysoce reaktywnych substancji chemicznych. To unieszkodliwia zarodniki pleśni. Idealny do: salonu, sali konferencyjnej, poczekalni, palarni itp.

Laptopy Dynabook

Sharp, produkuje szeroką gamę laptopów przeznaczonych dla sektora przedsiębiorstw: od praktycznych urządzeń przenośnych typu dwa w jednym, idealnych dla osób będących w ciągłym ruchu, po wydajne stacje robocze dla pracowników biurowych, a nawet rozwiązania obliczeniowe klasy korporacyjnej przeznaczone do pracy zdalnej i w biurze. Składają się one na ekscytujące portfolio produktów, doskonale uzupełniające gamę rozwiązań biurowych i biznesowych firmy Sharp.

Zielone podejście do biznesu
Od 2004 roku jednym z głównych założeń filozofii Sharp jest bycie firmą zaangażowaną w sprawy ekologiczne. Od ponad dekady firma udowadnia, że to założenie to nie tylko puste słowa. Sharp był pierwszym producentem który otrzymał EU Ecolabel za swój Telewizor LCD. Większość urządzeń wielofunkcyjnych do druku firmy Sharp jest nagradzana i certyfikowana za swoją energooszczędność i przyjazny środowisku charakter. W ostatnich latach setki produktów Sharp otrzymały międzynarodowe nagrody za wyjątkowo ekologiczną konstrukcję, co pokazało nasze oddanie produkcji przyjaznych środowisku produktów, która z kolei pozwala nam osiągać cel stawania się firmą zaangażowaną w sprawy ekologiczne.

Chcesz więcej? My też!Właścicielem sklepu Sharp24.pl jest Netland Computers Sp. z o.o. - firma integrująca usługi i rozwiązania dla biznesu.

Cały czas się rozwijamy i chcemy pomagać rozwijać się innym, właśnie dlatego zostaliśmy integratorem usług oraz rozwiązań biznesowych. Począwszy od krótkoterminowych usług, wynajmów urządzeń oraz organizacji eventów i wydarzeń, poprzez usługi programistyczne, szkolenia, a także wdrożenia, kończąc na sprzedaży sprzętu komputerowego, drukującego, sieciowego oraz macierzowego.


Jesteś zainteresowany? Po więcej rozwiązań dla biznesu zajrzyj na naszą stronę internetową!


www.netland.plNetland Computers