Urządzenie wielofunkcyjne Pantum P3305DW

Urządzenie wielofunkcyjne Pantum P3305DW

  • Producent:Pantum
  • Kod produktu: P3305DW
  • Dostępność: W sprzedaży
  • 1,124 PLN

  • Netto: 914 PLN

Urządzenie wielofunkcyjne Pantum P3305DW


Drukowanie wyłącznie w czerni

Monochromatyczne drukarki laserowe pozwalają na drukowanie jedynie w czerni, dlatego są idealnym wyborem dla użytkowników poszukujących optymalnej jakości i produktywności. Gwarantują wysoką prędkość druku, znakomitą ostrość tekstu oraz trwałość dokumentów. Monochromatyczne drukarki laserowe doskonale sprawdzą się w małych przedsiębiorstwach, usprawniając prace biurowe.


Format A4

Format A4 jest najczęściej stosowanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Najczęściej wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów oraz ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.


Automatyczny druk dwustronny

Jeżeli często drukujesz dwustronnie, a ciągłe obracanie kartek na drugą stronę jest dla Ciebie żmudne i pracochłonne, to funkcja automatycznego druku dwustronnego została stworzona dla Ciebie! Drukarki laserowe umożliwiające automatyczny druk dwustronny zostały wyposażone w moduł dupleksu, do którego trafia kartka zadrukowana z jednej strony. Tam zostaje odwrócona i wraca do drukarki, gdzie jest ponownie pokrywana tonerem. Następnie gotowy wydruk trafia na tacę. Cała operacja pozwala użytkownikowi na szybkie przygotowanie potrzebnych dokumentów bez zbędnego ruchu.


Wygodne drukowanie bezprzewodowe

Łączność Wi-Fi pozwala na wygodne drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie drukarki z lokalną siecią bezprzewodową lub urządzeniami mobilnymi. Jest to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w domu oraz w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma potrzeby ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera oraz routera.


Praca w sieci przewodowej

Praca w sieci przewodowej jest przydatną funkcją pozwalającą połączyć drukarkę z większą liczbą komputerów za pomocą przewodu Ethernet, który jest podłączony do routera. Takie rozwiązanie jest szeroko stosowane w korporacjach oraz urzędach, znacząco podnosząc efektywność pracy. Drukarka posiada swój własny adres IP, dlatego dostęp do niego ma każdy komputer podłączony w tej samej sieci lokalnej.Podana cena ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.

Urządzenie wielofunkcyjne
Szybkość urządzenia, tryb cz.-b. w str./min (A4) 33
Format papieru: min.- maks. A4
Gramatura papieru (g/m²) 60-105
Pojemność: standardowa (arkuszy) 250
Pamięć drukarki min./maks. (MB) 256
Dupleks automatyczny
Waga (kg) 10
Drukarka
Rozdzielczość (dpi) 1200x600
Drukarka sieciowa (std./opcja) std
Interfejs standardowy/opcjonalny USB 2.0, 10/100/1000Base-TX, WiFi
Obsługiwane systemy operacyjne - standardowo Windows, Mac, Linux

Tagi: Urzadzenie, wielofunkcyjne, Pantum, P3305DW