Urządzenie wielofunkcyjne Pantum M6500NW

Urządzenie wielofunkcyjne Pantum M6500NW

  • Producent:Pantum
  • Kod produktu: M6500NW
  • Dostępność: W sprzedaży
  • 681 PLN

  • Netto: 554 PLN

Urządzenie wielofunkcyjne Pantum M6500NW


Format A4

Format A4 jest najczęściej stosowanym formatem druku - zarówno w środowisku biurowym jak i domowym, dlatego też jest standardowym wymiarem kartki do drukarki. Najczęściej wykorzystuje się go podczas drukowania dokumentów, wypracowań, oficjalnych pism, faktur, zdjęć, katalogów oraz ulotek reklamowych. Wymiary formatu A4 to 210 x 297 milimetrów.


Rozdzielczość druku w czerni wynosząca 1200 x 1200 dpi

Rozdzielczość druku jest jednym z najważniejszych parametrów informującym o szczegółowości wydruków. Określana jest w jednostkach dpi, czyli w liczbie punktów obrazu przypadających na cal. Szczegółowość rośnie wraz w większą liczbą dpi. Przykładowo do drukowania dokumentów wystarczająca jest rozdzielczość 600 x 600 dpi, natomiast do drukowania zdjęć minimalna rozdzielczość wynosi 1200 x 1200 dpi.


Wygodne drukowanie bezprzewodowe

Łączność Wi-Fi pozwala na wygodne drukowanie bezprzewodowe, umożliwiając połączenie urządzenia wielofunkcyjnego z lokalną siecią bezprzewodową lub urządzeniami mobilnymi. Jest to rozwiązanie, które znakomicie sprawdzi się w domu oraz w biurze, ponieważ łączność Wi-Fi nie wymaga zbędnych kabli. Wielką zaletą łączności bezprzewodowej jest oszczędność miejsca, ponieważ nie ma potrzeby ustawiania urządzenia wielofunkcyjnego w pobliżu komputera oraz routera.


Praca w sieci przewodowej

Praca w sieci przewodowej jest przydatną funkcją pozwalającą połączyć urządzenie wielofunkcyjne z większą liczbą komputerów za pomocą przewodu Ethernet, który jest podłączony do routera. Takie rozwiązanie jest szeroko stosowane w korporacjach oraz urzędach, znacząco podnosząc efektywność pracy. Urządzenie wielofunkcyjne posiada swój własny adres IP, dlatego dostęp do niego ma każdy komputer podłączony w tej samej sieci lokalnej.
Podana cena ma charakter informacyjny i może ulec zmianie.

Urządzenie wielofunkcyjne
Szybkość urządzenia, tryb cz.-b. w str./min (A4) 22
Format papieru: min.- maks. A4
Gramatura papieru (g/m²) 60-163
Pojemność: standardowa (arkuszy) 150
Pamięć drukarki min./maks. (MB) 128
Dupleks Ręczny
Waga (kg) 10
Drukarka
Rozdzielczość (dpi) 1200x1200dpi
Drukarka sieciowa (std./opcja) std
Interfejs standardowy/opcjonalny USB
Obsługiwane systemy operacyjne - standardowo Windows, Mac, Linux

Tagi: Urzadzenie, wielofunkcyjne, Pantum, M6500NW