Powered by Smartsupp
Nowe modele kolorowych drukarek wielofunkcyjnych Sharp

Nowe modele kolorowych drukarek wielofunkcyjnych Sharp

W ofercie Sharp zagościły trzy nowe modele kolorowych urządzeń wielofunkcyjnych A4. Modele BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR dołączają do linii produktów Sharp, zaprojektowanych dla hybrydowych miejsc pracy. Urządzenia gwarantują nowoczesną komunikację z rozbudowanymi funkcjami bezpieczeństwa, zmniejszając przy tym zużycie energii, zgodnie z wymogami zrównoważonego rozwoju.


Zobacz film o najnowszych, wielofunkcyjnych drukarakch A4 Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR.


Poznaj Sharp BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR

Najnowsze modele Sharp: BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR to kompaktowe urządzenia MFP, które oferują najnowocześniejsze funkcje komunikacji, opracowane przez Sharp. Drukarki A4 stanowią doskonałe uzupełnienie dla kserokopiarek Sharp A3, zaspokajając szereg potrzeb biznesowych w postaci mocnego, samodzielnego systemu drukującego, przeznaczonego dla mniejszych biur lub miejsc pracy z ograniczoną przestrzenią na urządzenia drukujące.


najnowsza seria drukarek a4 sharp BP-C542WD BP-C533WD BP-C533WR

Inteligentna funkcjonalność i budowa

Nowe modele drukarek wielofunkcyjnych A4 posiadają niezawodne funkcje zawarte w kompaktowej obudowie, bez ustępstw pod względem jakości. Wydajna rozdzielczość drukowania 1200 DPI występuje razem z prędkością skanowania do 130 str./min. – a wszystko to jest sterowane przez dotykowy panel o przekątnej 7 cali. Ustawienia łatwego skanowania umożliwiają prostszy sposób obsługi, a ulepszony tryb skanowania zaznaczeń pozwala na dokładniejsze odwzorowanie dokumentów, zawierających treści oznaczone markerami.  W najnowszych modelach drukarek A4 zastosowano ten sam sposób obsługi jak w urządzeniach A3. Dzięki temu samemu kontrolerowi, nowe produkty zwiększają użyteczność, wydajność i produktywność, bez konieczności nauki obsługi tych urządzeń.

najnowsza seria kolorowych kserokopiarek a4 sharp BP-C542WD BP-C533WD BP-C533WR

Komunikacja

Nowe modele: BP-C542WD, BP-C533WD i BP-C533WR oferują wiele możliwości komunikacji, takich jak: obsługa Microsoft Teams, połączenia z urządzeniami mobilnymi, obsługa sieci bezprzewodowej oraz standardowe złącza Bluetooth/NFC. Użytkownicy mogą również bezpiecznie wysyłać i skanować dokumenty do kanałów lub folderów Teams, jak również drukować pliki bezpośrednio z Teams.

kserokopiarki A4 sharp BP-C542WD BP-C533WD BP-C533WR

Bezpieczeństwo

Urządzenia obsługują zdalną aktualizację oprogramowania systemowego, aby zapewnić ochronę organizacji oraz opcjonalne oprogramowanie antywirusowe Bitdefender, które chroni przed lukami w zabezpieczeniach sieci i danych, gwarantując bezpieczeństwo użytkownikom. Skanowanie antywirusowe domyślnie odbywa się codziennie i jest połączone ze skanowaniem przychodzących i wychodzących danych w czasie rzeczywistym.

drukarki do biura i firmy sharp BP-C542WD BP-C533WD BP-C533WR

Zrównoważony rozwój

Nowe urządzenia wielofunkcyjne A4 osiągają przodującą w branży wartość całkowitego zużycia energii TEC, oferując redukcję zużycia energii w trybie gotowości o 35%, w trybie uśpienia o 70% oraz całkowitą redukcję o 42% w porównaniu z poprzednimi modelami.

kolorowa kserokopiarka a4 do biura sharp BP-C542WD BP-C533WD BP-C533WR

Jak powiedział Ben Lake, Senior Product Manager w Sharp Europe:

“Nasza nowa linia urządzeń A4 jest wyposażona w najbardziej nowoczesne i zaawansowane funkcje, zapewniając komunikację oraz bezpieczeństwo przy zachowaniu zasad zrównoważonego rozwoju, w niewielkich rozmiarach, pasujących do każdego biura. Zachowaliśmy spójność z dotychczasowym wyglądem urządzeń, ale połączyliśmy ją z nową technologią, która jest doskonałym wyborem dla zmieniających się, hybrydowych miejsc pracy przyszłości.”

Sprawdź szczegóły: