Powered by Smartsupp
Wynajem urządzeń drukujących Sharp

Wynajem urządzeń drukujących Sharp

Otwierasz nową firmę lub musisz wymienić urządzenia drukujące, ale nie chcesz przeznaczać na ten cel góry pieniędzy? Myślimy, że mamy idealne rozwiązanie!

 

Dzierżawa urządzeń drukujących – to się opłaca!

Pomyśl – jeśli potrzebujesz nowego, firmowego samochodu często myślisz o leasingu z gwarancją, serwisami i innymi sprawami związanymi ze sprawnością pojazdu. Płacisz co miesiąc "abonament", a o resztę dba "właściciel” samochodu.

Na podobnych warunkach jesteśmy w stanie zaoferować Ci urządzenie drukujące marki Sharp. Bez dużego wkładu finansowego możesz drukować tyle ile potrzebujesz, płacąc uczciwą cenę.

 
Jak mogę wydzierżawić urządzenie drukujące?

To proste! Musisz jedynie skontaktować się z nami i dobrać najlepsze urządzenie drukujące do swoich potrzeb. Skonfigurujemy je w taki sposób, jaki tylko chcesz. Potrzebujesz konkretnych funkcjonalności? Nie jest to dla nas problem – faks, skaner, dodatkowa półka, większa pojemność papieru, Wi-Fi, finiszer zszywający, składający lub dziurkujący? Wszystko to masz na wyciągnięcie ręki.

Po skonfigurowaniu urządzeniu podpiszemy umowę bez żadnych ukrytych kosztów i haczyków – płacisz comiesięczny abonament oraz kwotę uzależnioną od ilości wydrukowanych stron.

 

Wynajmuję waszą drukarkę, ale przez cały miesiąc nic nie wydrukowałem – czy coś mi grozi?

Grozi Ci brak opłaty za wydruki :) A mówiąc dokładniej – zapłacisz tylko comiesięczny abonament bez dodatkowych opłat za wydruki. Im mniej drukujesz tym mniej płacisz, jeśli nie wydrukujesz ani jednej strony na wydzierżawionym urządzeniu, opłata za wydruki będzie wynosiła 0 zł. Nie ustalamy dolnych ani górnych miesięcznych limitów drukowania.

 

Co z materiałami eksploatacyjnymi?

Po podpisaniu umowy otrzymujesz urządzenie drukujące gotowe do pracy. Materiały eksploatacyjne takie jak tonery, bęben, rolki do papieru itd. otrzymujesz od nas.

W przypadku wykorzystania tonerów my zapewniamy Ci nowe za darmo. Cena wszystkich materiałów eksploatacyjnych zawarta jest w comiesięcznym abonamencie dzierżawionego urządzenia. Nie musisz o nic się martwić, ani ponosić dodatkowych kosztów związanych z drukowaniem na urządzeniu.

 

Czy ponoszę odpowiedzialność za awarie wynajmowanej drukarki?

Jeśli urządzenie ulegnie awarii nie masz powodów do obaw – nie musisz płacić za naprawę drukarki. Jeśli korzystasz z naszej usługi wynajmu urządzenia drukującego, nasz serwis zareaguje w przeciągu 48 godzin od zgłoszenia usterki. To za długo? Gwarantujemy zdalne wsparcie techniczne profesjonalnego działu IT w godzinach 8 – 16 od poniedziałku do piątku. Nie zostawimy Cię samego z problemem!

 

Co więcej w cenie abonamentu?

Wynajem urządzenia drukującego odciąża Cię ze wszystkich problemów związanych ze sprawnością techniczną drukarki. My zapewniamy tonery oraz inne zużywalne materiały eksploatacyjne. Dodatkowo zapewniamy Ci błyskawiczną obsługę serwisową i natychmiastową reakcję poprzez zdalną pomoc.

Dodatkowo nasze maszyny drukujące Sharp objęte usługą wynajmu urządzeń drukujących podłączone są do naszego wewnętrznego systemu, który pozwala nam na monitorowanie poziomu tonerów, ilości wydrukowanych przez Ciebie stron oraz ogólnej sprawności technicznej wynajmowanego urządzenia Sharp.

Wynajmując urządzenie od nas, minimalizujesz swoje zaangażowanie w dbaniu o sprawność techniczną drukarki, a także nie martwisz się o materiały eksploatacyjne. Stosując takie podejście w oferowanej usłudze, mamy na uwadze, że Twoim priorytetem są wydruki, a nie urządzenie.

 

Wynajem urządzeń drukujących – czy tylko na terenie Kalisza?

Nie! Usługę dzierżawy urządzeń marki Sharp oferujemy na ternie całego kraju. Nie powiązujemy czasu reakcji serwisu z odległością od naszej siedziby – gwarantujemy, że serwis zareaguje w ciągu 48h od zgłoszenia awarii. Nie zwiększamy również abonamentu ani nie wydłużamy czasu realizacji innych usług. Do wszystkich Klientów podchodzimy w ten sam sposób nie zwracając uwagi na odległość.

 

Umowa dobiegła końca – co dalej?

Jeśli Twoja umowa na wynajem urządzenia drukującego dobiegła końca masz kilka opcji:

  1.           Umożliwimy Ci wykupienie wynajmowanego urządzenia za 1% jego wartości.
  2.           Umożliwimy Ci wymianę urządzenia na nowy model objęty usługą dzierżawy

Decyzja należy do Ciebie.

 

Jakie urządzenia objęte są ofertą?


SPRAWDŹ  

 


Zainteresowała Cię usługa dzierżawy urządzeń drukujących? Potrzebujesz dodatkowych informacji?Zapraszamy do kontaktu!e-mail: Info@sharp24.pl
tel.: 723 572 323
Facebook: www.facebook.com/Sharp24pl