Powered by Smartsupp
Milczenie jest złotem, a status naszego partnerstwa jest platyną

Milczenie jest złotem, a status naszego partnerstwa jest platyną

Najwyższy, platynowy status partnerstwa w firmie Sharp jest dla nas wyjątkowym powodem do dumy. To nie tylko zasługa naszego zespołu, ale także Państwa jako Klientów, którzy docenili sprzęt Sharp i postanowili wybrać urządzenia oraz rozwiązania właśnie w naszym sklepie Sharp24. Wysoki status partnerstwa oznacza bardziej atrakcyjne oferty urządzeń oraz rozwiązań, które możemy świadczyć wobec naszych Klientów.


Sharp24 - platynowy partner Sharp


Platynowym statusem partnerstwa zostają odznaczone firmy, które osiągają znakomite wyniki sprzedaży sprzętu firmy Sharp oraz spełniają surowe zasady producenta dotyczące jakości oferowanych usług i technik sprzedażowych. Właśnie dlatego tak bardzo cieszymy się ze względu na docenienie naszego sklepu Sharp24, gdyż potwierdza to najwyższy standard jakości obsługi Klienta oraz stosunkowo wysoką sprzedaż urządzeń na terenie naszego kraju.


Z całego serca dziękujemy Państwu, naszym Klientom - za wybranie sklepu Sharp24, a także dziękujemy Sharp za docenienie naszego zespołu platynowym statusem partnerstwa.
Kilka słów o firmie Sharp

Sharp to firma słynąca z opracowywania i oferowania Klientom najwyższej jakości sprzętu i usług, aż od ponad stu lat. Wszystko dzieje się zgodnie z pierwotnym, niezmiennym motto firmy, które brzmi: Dążymy do doskonałości


Historia zaczęła się od wynalezienia automatycznego ołówka „Ever-Sharp” (zawsze ostry), od którego wywodzi się nazwa firmy Sharp. Od tamtego momentu Sharp regularnie opracowywuje innowacyjne produkty. Na rynku Sharp wprowadził między innymi pierwsze japońskie telewizory i odbiorniki radiowe, a także pierwsze na świecie kalkulatory LCD. A był to tylko początek.


Po upływie stulecia Sharp nadal wprowadza innowacje, za które konsumenci doceniają starania firmy. Sharp dostarcza produkty do wielu różnych sektorów, jak choćby rozwiązania Document Solutions, usługi Managed Services, rozwiązania Visual Solutions i Energy Solutions, a także wyposaża punkty sprzedaży.
Kilka słów o naszym sklepie Sharp24

Jesteśmy autoryzowanym partnerem marki Sharp. Wszystkie sukcesy firmy Sharp zdobyte od czasu jej założenia, a także nowoczesne podejście do biznesu oraz fachowa obsługa klienta, sprawiły, że zostaliśmy partnerem producenta. Jako Netland Computers dokładamy wszelkich starań i uczestniczymy w licznych szkoleniach, aby nasi doradcy klienta oraz handlowcy zawsze stawali na wysokości zadania i zapewniali najwyższy standard świadczonych usług w zakresie doboru sprzętu oraz rozwiązań dla firm. Innowacyjne produkty, wysoka jakość i profesjonalna obsługa, sprawiły, że postawiliśmy na współpracę z Sharp.

Specjalizujemy się w sprzedaży wielofunkcyjnych urządzeń drukujących, sprzętu wideokonferencyjnego, laptopów, monitorów interaktywnych, oczyszczaczy powietrza, tonerów oraz innych materiałów eksploatacyjnych. Posiadamy bogatą ofertę urządzeń marki Sharp oraz oferujemy profesjonalne doradztwo w doborze sprzętu i świadczymy usługi serwisowe jako autoryzowany serwis Sharp.


Chcesz więcej? My też!Właścicielem sklepu Sharp24.pl jest Netland Computers Sp. z o.o. - firma integrująca usługi i rozwiązania dla biznesu.

Cały czas się rozwijamy i chcemy pomagać rozwijać się innym, właśnie dlatego zostaliśmy integratorem usług oraz rozwiązań biznesowych. Począwszy od krótkoterminowych usług, wynajmów urządzeń oraz organizacji eventów i wydarzeń, poprzez usługi programistyczne, szkolenia, a także wdrożenia, kończąc na sprzedaży sprzętu komputerowego, drukującego, sieciowego oraz macierzowego.


Jesteś zainteresowany? Po więcej rozwiązań dla biznesu zajrzyj na naszą stronę internetową!


www.netland.plNetland Computers