Powered by Smartsupp
NETLAND365: Lenovo v15 z kompletem usług za 99zł netto/miesiąc!

NETLAND365: Lenovo v15 z kompletem usług za 99zł netto/miesiąc!

Potrzebujesz nie tylko laptopa, ale również szeregu usług gwarantujących płynność działania w Twojej firmie? Skorzystaj z oferty DaaS (Device as a Service) i ciesz się z Lenovo V15 wraz z kompleksowym pakietem wsparcia. Interesuje Cię inny rodzaj sprzętu lub urządzenie od marki Brother wraz z usługami? Z Netland365 stworzysz zestaw dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb!
W ramach usługi DaaS (Device as a Service) w Netland365 klient otrzymuje wybrane przez siebie urządzenia wraz z szeregiem udogodnień. Polecany laptop Lenovo V15 wyposażony jest w mocne podzespoły oraz dużą matrycę oferującą przyjemny obraz w rozdzielczości Full HD. We wnętrzu urządzenia znalazł się również dysk SSD o pojemności 256 GB oraz 8GB RAM-u, które zapewnią płynne i wygodne działanie przy wypełnianiu codziennych obowiązków. Dodatkową zaletą jest 3-letnia gwarancja On-Site.


Oprócz sprzętu w skład pakietu wchodzi Telefoniczne Wsparcie Techniczne przez cały okres umowy, gwarancja naprawy sprzętu w ciągu 2 dni roboczych lub, jeśli to niemożliwe, dostarczenie sprzętu zastępczego, co pozwoli na ograniczenie przestojów w pracy. O bezpieczeństwo Twoich informacji zadba natomiast usługa kasowania danych po zakończeniu umowy. Potrzebujesz powyżej 10 sztuk urządzeń? W ramach oferty dostarczymy i zainstalujemy sprzęt w wybranym przez Ciebie miejscu na terenie Polski. Wszystko to w ramach jednej umowy, której koszt to 99 zł netto miesięcznie*!


Chcesz wiedzieć więcej? Potrzebujesz pakietu z innymi urządzeniami lub usługami? Sprawdź naszą pełną ofertę! Skorzystaj z konfiguratora, w którym samodzielnie dobierzesz swój indywidualny pakiet lub napisz, a stworzymy go dla Ciebie. Oferujemy komputery, serwery, drukarki, monitory, osprzęt sieciowy – u nas możesz mieć wyposażenie IT dla całego biura wraz z niezbędnymi usługami w jednej, miesięcznej cenie.

Wejdź na stronę wynajemit.pl/netland365 i zobacz, co jeszcze możesz zyskać wybierając usługi DaaS lub skontaktuj się z naszymi doradcami:


Łukasz: +48 723 562 323

Radosław: +48 691 240 304


Napisz do nas: 365@netland.pl*Cena dotyczy pakietu składającego się z urządzenia Lenovo V15 oraz wymienionych usług.