Usługa serwisowa autoryzowanego partnera Sharp

Usługa serwisowa autoryzowanego partnera Sharp

Twoje urządzenie zaczęło pracować mniej wydajnie? Potrzebujesz przeglądu sprzętu? Skorzystaj z pomocy autoryzowanego partnera serwisowego Sharp!
Jakie usługi serwisowe świadczymy?

Usługa przeglądu urządzenia oraz konserwacji obejmuje poniższe czynności:

  • Czyszczenie urządzenia za pomocą odkurzacza serwisowego
  • Czyszczenie optyki
  • Czyszczenie elementów gumowych za pomocą odpowiedniego środka
  • Wycieranie obudowy za pomocą pianki do plastików jeżeli zachodzi taka konieczność
  • Sprawdzenie sprzętu pod względem mechanicznym oraz systemowym


Jak wygląda przeprowadzenie takiej usługi?

Po przeglądzie sprzętu nasz technik zda raport klientowi, opisze stan maszyny oraz ewentualną potrzebę wymiany materiałów eksploatacyjnych. Poinformuje klienta o ewentualnej konieczności naprawy urządzenia, przedstawi koszt części, które należałoby wymienić oraz koszt naprawy, po wyrażeniu zgody klienta na naprawę  przystąpi do niej jeżeli będzie posiadał potrzebne części jeżeli nie, umówi się z klientem na inny termin i przyjedzie z potrzebnymi częściami w terminie umówionym z klientem.

Jeżeli zepsuło Ci się urządzenie firmy Sharp skontaktuj się z nami i umów się na serwis. Nasi technicy prowadzą również profesjonalny serwis doraźny urządzeń drukujących w siedzibie firmy jak i serwis z dojazdem do klienta. Nasi serwisanci są doświadczeni i kierunkowo wykształceni, doskonale obeznani zarówno z nowinkami technicznymi, jak i sprzętem sprzed kilku lat.