Powered by Smartsupp
Usługa serwisowa autoryzowanego partnera Sharp

Usługa serwisowa autoryzowanego partnera Sharp

Twoje urządzenie zaczęło pracować mniej wydajnie? Potrzebujesz przeglądu sprzętu? Skorzystaj z naszej pomocy - autoryzowanego partnera Sharp!




Jeżeli Twoje urządzenie Sharp odmówiło dalszej pracy, umów się na przeprowadzenie profesjonalnej usługi serwisowej. Nasz technik przyjedzie do Ciebie i postara się dokonać naprawy sprzętu na miejscu. Jeśli naprawy nie będzie można przeprowadzić od razu, przedstawimy Ci możliwe rozwiązania problemu.


Jakie usługi serwisowe świadczymy?

Usługa przeglądu urządzenia oraz konserwacji obejmuje poniższe czynności:

  • - Czyszczenie wnętrza oraz podzespołów urządzenia za pomocą specjalistycznego sprzętu
  • - Czyszczenie optyki skanera
  • - Czyszczenie elementów gumowych, obudowy oraz innych elementów maskujących za pomocą specjalistycznych środków
  • - Sprawdzenie sprawności sprzętu pod względem mechanicznym oraz systemowym
  • - Wymiana materiałów oraz części eksploatacyjnych
  • - Naprawa występujących usterek


Jak wygląda przeprowadzenie usługi serwisowej?

Na początku, nasz specjalista wykona podstawowy przegląd Twojego urządzenia na miejscu. Po przeglądzie sprzętu, technik przedstawi Ci raport, opisze stan maszyny oraz poinformuje o ewentualnej potrzebie wymiany materiałów eksploatacyjnych. Dodatkowo, w razie potrzeby zostaniesz poinformowany o ewentualnej konieczności naprawy urządzenia. Na tym etapie przedstawione zostaną ceny części, które należy wymienić. Wycenimy dla Ciebie koszt naprawy, a po wyrażeniu zgody na wykonanie usługi, przystąpimy do jej wykonania. Jeżeli nasz technik będzie posiadał potrzebne części, będzie mógł niezwłocznie przystąpić do naprawy sprzętu - jeżeli nie, umówiony zostanie inny termin naprawy.


Postaw na nas!

Wybierz profesjonalizm i pewność działania dzięki naszemu autoryzowanemu serwisowi urządzeń drukujących Sharp. Jako autoryzowany partner Sharp, oferujemy kompleksowe usługi naprawy drukarek, zapewniając szybką reakcję, doskonałą jakość oraz konkurencyjne ceny. Nasz zespół doświadczonych techników specjalizuje się w naprawach wszystkich modeli drukarek Sharp, dbając o pełną sprawność urządzeń. Dzięki naszemu autoryzowanemu serwisowi możesz mieć pewność, że Twoje urządzenia są w najlepszych rękach. Co więcej, nasze atrakcyjne ceny naprawy idą w parze z jakością - zapewniamy profesjonalną obsługę na każdym etapie. Skorzystaj z naszych usług i przekonaj się, dlaczego warto wybrać Netland Computers, jako serwisanta drukarek Sharp. Zaufaj autoryzowanemu serwisowi, który dba o Twoje urządzenia i Twój budżet!



Zainteresowała Cię usługa serwisowa urządzeń drukujących? Potrzebujesz dodatkowych informacji?


Zapraszamy do kontaktu!


e-mail: Info@sharp24.pl
tel.: 723 572 323
Facebook: www.facebook.com/Sharp24pl