Współpraca Sharp Electronics i Action S. A.

Współpraca Sharp Electronics i Action S. A.

Sharp Electronics i Action S.A. podpisały umowę dystrybucyjną, na mocy której firma Action będzie dostarczała kolorowe oraz monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3 i A4, rozwiązania do zarządzania drukiem, a także systemy do skanowania i obiegu dokumentów firmy Sharp na terenie całej Polski wraz z pełnym wsparciem serwisowym.


Rafał Szarzyński, Regional Sales Manager CEE komentuje: „Aktualnie skupiamy się na oferowaniu profesjonalnych usług z zakresu outsourcingu wydruku, produktów, ale i  rozwiązań systemów druku, bezpieczeństwa czy obiegu dokumentów do wybranej grupy resellerów IT. Ten kanał sprzedaży od zawsze miał bardzo duży potencjał, a sprzedaż usług przez wybranych resellerów działających lokalnie pozwoli na jeszcze lepsze dotarcie do klienta końcowego. Nawiązanie współpracy z firmą Action, która naszym zdaniem jest najszybciej rozwijającym się dystrybutorem IT na rynku polskim, to zdecydowanie krok w dobrym kierunku. Jesteśmy niesamowicie zadowoleni z rozpoczęcia tej współpracy i jesteśmy przekonani, że wspólnymi siłami uda nam się zrealizować zamierzone cele.”


Action S.A. istnieje od 1991 roku i jest jedną z wiodących firm IT na rynku polskim oraz producentem sprzętu komputerowego, który jest znany pod nazwami Actina i ActiveJet. Wraz z podpisaniem umowy dystrybucyjnej z Sharp, firma Action rozszerza swoje portfolio o kolorowe oraz monochromatyczne urządzenia wielofunkcyjne A3 i A4, rozwiązania do zarządzania drukiem oraz systemy do skanowania i obiegu dokumentów. Oprócz produktów i rozwiązań będzie oferować również pełne wsparcie serwisowe.


„Cieszymy się z nawiązanej współpracy, ponieważ wypracowany model pozwoli naszym klientom rozwijać się mocniej i szerzej w oparciu o outsourcing druku, rozwiązania systemów drukowania, bezpieczeństwa i obiegu dokumentów. W tym jest przyszłość, którą chcemy tworzyć ramię w ramię z liderem tego rynku. Dlatego jestem przekonany, że nasi klienci będą zadowoleni z tej współpracy, jaką właśnie otwieramy z firmą Sharp” – powiedział Piotr Bieliński, Prezes Zarządu Action S.A.Sharp – „Be Original.”


Sharp Electronics CEE zmienia sposób, w jaki firmy wykorzystują informacje. Wspiera klientów w zakresie obiegu dokumentów oraz integracji procesów IT, a także pomaga tworzyć, wizualizować, zarządzać i udostępniać informacje.


Oparte na najnowszych technologiach usługi, pozwalają na uzyskanie pełnej kontroli nad informacjami wykorzystywanymi w firmach, niezależnie od tego czy są one dostępne w formie cyfrowej lub analogowej.


Sharp jest producentem najwyższej jakości urządzeń wielofunkcyjnych oraz profesjonalnych systemów cyfrowych dla środowisk biurowych oraz punktów druku. Oferuje również szeroki wachlarz monitorów, do wszelkich zastosowań – począwszy od ścian wideo, poprzez systemy Digital Signage aż po innowacyjne interaktywne monitory dotykowe dla środowisk biznesowych i edukacyjnych.


Zgodnie z hasłem „Be Original.” Sharp tworzy rozwiązania wpierające różnorodność i szyte na miarę niepowtarzalnych potrzeb swoich klientów.


Dodatkowe informacje o oferowanych rozwiązaniach można uzyskać na:


http://www.sharp.pl/

www.linkedin.com/company/sharp-euAction S.A.


Grupa Kapitałowa ACTION S.A. to jeden z najważniejszych, polskich podmiotów na rynku dystrybucji sprzętu IT i RTV/AGD/GSM, a także dystrybutor VAD (Action Business Center) oraz znaczący producent sprzętu komputerowego. ACTION posiada projekty e-commerce: sferis.pl, gram.pl. Od 2006 r. Spółka jest notowana na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. ACTION dystrybuuje produkty największych dostawców na świecie, jest również producentem sprzętu IT pod własnymi markami: Actina (komputery stacjonarne, gamingowe i serwery), ActiveJet (materiały eksploatacyjne, produkty oświetleniowe i zasilające) oraz Actis (materiały eksploatacyjne).


Więcej informacji na:

www.action.pl