Odetchnij pełną piersią czystym powietrzem!

Odetchnij pełną piersią czystym powietrzem!

Piękna pogoda za oknem, wszystko się zieleni, i to świeże powietrze... 

Bardzo cenimy sobie czas spędzony na łonie natury kiedy możemy skorzystać z czystego powietrza! Co gdybyśmy przenieśli kawałek lasu do Twojego miejsca pracy lub mieszkania? Marzy Ci się zdrowe powietrze w Twoim otoczeniu?

Teraz z nami to możliwe! Wszystko dzięki naszej opatentowanej technologii Plasmacluster, która generuje jony naturalnie znajdujące się w przyrodzie! Z nami możesz w końcu odetchnąć pełną piersią!


Plasmacluster - co to takiego?


Plasmacluster jest technologią jonową, która wytwarza odpowiednią ilość jonów dodatnich oraz ujemnych. Jony są jednocześnie uwalniane do atmosfery, gdzie w szybki i efektywny sposób oczyszczają całe Twoje otoczenie. Powietrze jest zdrowe i rześkie takie, jak na przykład to w lesie.


Jony Plasmacluster błyskawicznie otaczają zarodniki grzybów pleśniowych znajdujące się w powietrzu i niszczą ich ścianę komórkową na drodze reakcji grup OH (rodników hydroksylowych), wysoce reaktywnych substancji chemicznych. To unieszkodliwia zarodniki pleśni. 


Powietrze poddane technologii Plasmacluster jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń w 99,97%*, jest za tym zdrowe, dzięki czemu możesz śmiało wziąć głęboki wdech. 


Zapraszamy do zapoznania się z ofertą oczyszczaczy powietrza dostępną na stronie naszego sklepu internetowego!