Gdzie podziały się ceny urządzeń drukujących?

Gdzie podziały się ceny urządzeń drukujących?

Odpowiadamy w najkrótszy i najprostszy sposób! Urządzenia marki Sharp nie należą do najtańszych sprzętów  dostępnych na rynku. Wieloletnie doświadczenie Sharp, a także wydajność i trwałość produktów pracują na dobre imię marki, ale także na odpowiednią cenę.


Dlaczego ceny urządzeń zostały ukryte?

Zdajemy sobie sprawę z tego, że niektórym z Was może się to nie spodobać. W końcu cena nie powinna stanowić żadnej tajemnicy. Ukrycie cen to nic innego jak zaproszenie Państwa do rozmowy z naszymi doradcami Klienta. Poprzednie ceny, widniejące na stronie sklepu nie były w żaden sposób spersonalizowaną ofertą, która byłaby atrakcyjna oraz najbardziej opłacalna dla potencjalnego Klienta. W trosce o Klienta, zalecamy kontakt przed zakupem urządzenia, w celu uzyskania szczegółowych informacji o sprzęcie, który został wybrany.


Dlaczego nie można było pokazać niższych cen?

Ceny widniejące na stronie sklepu były najniższymi możliwymi cenami dla Klienta akceptowanymi przez producenta. Każdy autoryzowany partner musi przestrzegać pewnej polityki cenowej ustanowionej przez producenta. Pomaga to uniknąć dużych różnic w ofertach, a także pozwala na zachowanie zdrowej rywalizacji o Klienta pomiędzy partnerami. Klienci, którzy nie potrzebowali indywidualnej oferty mogli w takim wypadku zakupić urządzenie w cenie widniejącej na karcie produktu.


Co teraz z zakupem urządzeń?

Rozumiemy, że kliknięcie przycisku "Kup teraz" jest bardzo wygodną opcją. Minimalne wydłużenie procesu zakupu zaowocuje od razu po pierwszym kontakcie z naszym specjalistą! To nasza obietnica. Zadzwoń, napisz maila lub zaczep nas na czacie Facebook Messenger. Przedstawimy Ci atrakcyjną ofertę cenową, pomożemy w doborze sprzętu, wyposażenia opcjonalnego oraz opowiemy o kosztach eksploatacyjnych nowego urządzenia! Będziemy w stanie zamienić zwykły zakup w dzierżawę sprzętu lub zaoferować Ci dodatkowe usługi takie jak pomoc autoryzowanego serwisu, okresowe przeglądy urządzeń, a także  zdalną pomoc w postaci Telefonicznego Wsparcia Technicznego!


Mimo, że zmiany mogą spotkać się z krytyką, uważamy, że zmiana jest na lepsze w szczególności dla Państwa. Otrzymanie spersonalizowanej oferty, dokonanie dobrego wyboru, a także świadomość kosztów eksploatacyjnych to bardzo ważne elementy zakupu urządzenia drukującego Sharp.


Zapraszamy do kontaktuZapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 17:00