Nowe monitory cyfrowe z serii Sharp Digital Signage

Nowe monitory cyfrowe z serii Sharp Digital Signage

Firma Sharp wprowadziła na rynek nowe monitory cyfrowe z serii Digital Signage (seria PN-HY oraz PN-HS) . Urządzenia przeznaczone są do pracy ciągłej, w rozdzielczości rzeczywistej 4K UHD. Nowe serie monitorów zostały zaprojektowane z myślą o miejscach, w których wymagane jest ich działanie przez 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu. Maksymalna jasność 500 cd/m² w serii PN-HY oraz 700 cd/m² w serii PN-HS, zapewnia wyjątkową ostrość i jakość przekazywanych informacji przez cały okres ich użytkowania.
Monitory są oferowane w trzech różnych rozmiarach - 43" (PN-HY431/PN-HS431), 50" (PN-HY501/PN-HS501) i 55" (PN-HY501/PN-HS501). Wszystkie wyświetlacze oferują wysoką, natywną rozdzielczość 4K Ultra HD (3840 x 2160 pikseli) w połączeniu z wyjątkową jasnością i innowacyjnym podświetleniem LED. W ten sposób można uzyskać bardziej żywe kolory oraz  wzmocniony kontrast, dzięki czemu prezentowane treści są wyświetlane z zachowaniem wszystkich szczegółów.


Cezary Mąka, Business Development Manager CEE mówi

"Mamy przyjemność zaprezentować dwie nowe linie monitorów Digital Signage. Serie PN-HS oraz PN-HY zostały stworzone do wyświetlania informacji w rozdzielczości natywnej 4K UHD podczas ciągłej pracy, 24/7. Powyższe parametry połączone z nowoczesnym wyglądem monitorów, wyjątkową jakością wyświetlanych treści multimedialnych, profesjonalnym wsparciem gwarancyjnym i serwisowym, pozwalają na ich ciągłą i pracę praktycznie w każdym miejscu."Aby zapewnić firmom elastyczne opcje instalacji, wszystkie nowe modele monitorów mogą być montowane w pozycji poziomej, pionowej, ze zwróconą powierzchnią ekranu do góry lub dołu pomieszczenia, przy pochyleniu do przodu i do tyłu - nawet pod kątem 90 stopni do podłoża. Natomiast lekka konstrukcja sprawia, że wyświetlacze mogą być zamontowane w różnych, również trudno dostępnych miejscach.Nowe serie monitorów PN-HS oraz PN-HY, posiadają szeroką gamę barw, która zapewnia dokładne odwzorowanie każdego koloru wyświetlanego na ekranie. Jest to idealne rozwiązanie do przekazywania treści multimedialnych w profesjonalny sposób. Wyświetlacze są również zoptymalizowane do odczytu złożonych informacji w zastosowaniach specjalistycznych, takich jak np. kontrola ruchu drogowego, nadzór obiektów i imprez masowych czy też wyświetlanie informacji dotyczących obsługi petentów w urzędach. Ponadto, regulacja balansu bieli i temperatury barwowej sprawia, że wyświetlacze  nadają się do wysokiej jakości transmisji Audio/Video (AV), a także do miejsc wewnątrz budynków, które wykorzystują Digital Signage do prezentacji obrazów i filmów w rozdzielczości rzeczywistej 4K UHD.Dodatkowo, monitory obu serii obsługują odtwarzanie plików przez port USB i posiadają wbudowane dwa głośniki o mocy 10W każdy. Wyświetlacze są również wyposażone w trzy wejścia HDMI, co pozwala na łatwe przełączanie pomiędzy różnymi źródłami sygnału AV. Dostępne porty - sieciowy LAN oraz szeregowy RS-232C - pozwalają na dostosowane monitorów do posiadanych systemów sterowania, zapewniając użytkownikom możliwość łatwego monitorowania i sterowania wyświetlaczami z centralnej lokalizacji.Towar dostępny na stronie sklepu lub poprzez kontakt tel. 691 524 554/ e-mail: info@sharp24.pl