Sharp MX-8081 - połączenie wydajności i bezpieczeństwa!

Sharp MX-8081 - połączenie wydajności i bezpieczeństwa!

Drukuje z prędkością aż 80 str./min., skanuje 240 str./min., dysponuje ogromnymi możliwościami wykańczania dokumentów, umożliwia bezpieczny dostęp dzięki autoryzacji, posiada zaawansowaną ochronę systemu i danych w tym automatyczne odzyskiwanie oprogramowania firmware i białą listę!


Sharp MX-8081 - kilka słów o urządzeniuModel MX-8081 to wysoce wydajne kolorowe urządzenie wielofunkcyjne A3 stworzone z myślą o zaawansowanych technologicznie firmach wymagających profesjonalnie wykończonych dokumentów, sprawnej obsługi przepływu zadań i wysokiej wydajności.


Urządzenie wyposażono w liczne solidne rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych i sieci. Obejmują one kontrolę dostępu, szyfrowanie danych, wykorzystanie protokołu S/MIME, samonaprawiające się oprogramowanie firmware oraz identyfikację certyfikatu SSL, a także listę programów dopuszczonych do uruchomienia.


Dzięki możliwości drukowania z prędkością 80 stron na minutę w rzeczywistej rozdzielczości 1200 x 1200 w kolorze i trybie mono oraz szybkiego (2-stronnego) kolorowego skanowania o prędkości 240 obrazów na minutę i standardowemu podajnikowi dokumentów DSPF o pojemności 300 arkuszy, to urządzenie gwarantuje wysoką jakość dokumentów, uniwersalność obsługi i wysoką niezawodność. Wraz z opcjonalnym wbudowanym serwerem druku Fiery to urządzenie wielofunkcyjne może stać się wydajnym niezawodnym zintegrowanym rozwiązaniem do zarządzania profesjonalnym drukiem w firmie i dynamicznych punktach druku na żądanie.


Funkcje, takie jak nagrodzony intuicyjny interfejs użytkownika firmy Sharp zaprojektowany z myślą o łatwej obsłudze; bardzo duża pojemność papieru i pośredni zasobnik toneru – doskonały do drukowania wielostronicowych dokumentów i zapewniający ciągłość użytkowania podczas wymiany toneru; imponująca gama profesjonalnych urządzeń obróbki końcowej dużych partii dokumentów; rozszerzone możliwości rozwiązań biurowych oraz ochrony sieci i danych w celu bezpiecznego udostępniania informacji.


Zwiększona funkcjonalność i inteligentna komunikacja oznaczają, że możesz szybko i bezpiecznie drukować, kopiować i udostępniać niezbędne informacje gdziekolwiek pracujesz, a drukowanie lub odbieranie informacji bezpośrednio z systemów biznesowych i aplikacji w chmurze jest znacznie prostsze dzięki platformie Sharp OSA® (Open System Architecture). Portal Centrum Aplikacji czyni urządzenie jeszcze bardziej uniwersalnym, udostępniając aktualizacje oprogramowania i aplikacje zintegrowane w chmurze zapewniające sprawne aktualizacje.


Model MX-8081 jest doskonałym rozwiązaniem dla każdego, kto poważnie myśli o tworzeniu dokumentów o profesjonalnym wyglądzie dzięki łatwiejszej obsłudze, a łatwe w użyciu oprogramowanie jest stale aktualizowane, aby zapewnić wydajność w przyszłości.