Oczyszczacze powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster

Oczyszczacze powietrza z innowacyjną technologią Plasmacluster

Weź głęboki oddech... Nasze urządzenia usuwają aż do 99,97%* zanieczyszczeń z Twojego otoczenia, w tym cząsteczki wirusa SARS-CoV2!


Plasmacluster - co to takiego?


Plasmacluster jest technologią jonową, która wytwarza odpowiednią ilość jonów dodatnich oraz ujemnych. Jony są jednocześnie uwalniane do atmosfery, gdzie w szybki i efektywny sposób oczyszczają całe Twoje otoczenie. Powietrze jest zdrowe i rześkie takie, jak na przykład to w lesie.

Jony Plasmacluster błyskawicznie otaczają zarodniki grzybów pleśniowych znajdujące się w powietrzu i niszczą ich ścianę komórkową na drodze reakcji grup OH (rodników hydroksylowych), wysoce reaktywnych substancji chemicznych. To unieszkodliwia zarodniki pleśni. 

Powietrze poddane technologii Plasmacluster jest wolne od wszelkich zanieczyszczeń w 99,97%*, jest za tym zdrowe, dzięki czemu możesz śmiało wziąć głęboki wdech. 


Nasze urządzenia idealnie sprawdzą się w: salonach, salach konferencyjnych, poczekalniach, palarniach itp. 


Sama technologia otrzymała wiele wyróżnień i nagród, a jej wysoka skuteczność w zwalczaniu zanieczyszczeń i cząsteczek wirusa SARS-CoV2 została uhonorowana licznymi certyfikatami.


Pełna lista certyfikatów i wyróżnień


SPRAWDŹ OFERTĘ OCZYSZCZACZY POWIETRZA W NASZYM SKLEPIE


Badania potwierdzające skuteczność technologii: https://lnkd.in/fca86dk